01. 02. 2011

KELVEK meets BURNING beats

design by Kelvekburning spojil síly s Kelvekem a díky jejich místnímu know-how se podařilo na 12. februára domluvit prestižní alternativní culture spot A4 - nultý priestor pro akci KELVEK meets BURNING beats. Brněnský festival nezávislé kultury a platforma pro kreativní tendence rozšiřuje mapu své působnosti a po předchozích zastávkách v Praze, Opavě, Zlíně a Plzni přidává Slovensko a Bratislavu.

burningBEATS sem poprvé přivezou zahrát  Voodooyoudo? a běloruské performery Difis, dále DJe Cuffiu, který zde již vystoupil v klubu Radosť a burningboye, jenž se zde uvedl v petržalském Za Zrkadlom. Hozenou rukavici přijal z místní scény šéf labelu Stroboskop, enfant terrible a.k.a. Future Sound of Petržalka, který zde představí svůj nejnovější, téměř rodinný, projekt Eva Ketara & Stroboskop DJs. Lokálný tvůrčí vibe obstará Kelvek s jejich Dizajn Marketem, který bude předcházet večerní hudební produkci a jistě v předvečer sv. Valentýna zachrání situaci všem originálním romantikům.

Dlouhodobě sledujeme výbornou úroveň bratislavské umělecké scény, velmi se těšíme na společnou akci, a to nejen na krásy Slovenského temperamentu, ale i nové kontakty, tvůrčí vlivy, vzájemnou inspiraci a doufáme, že tato akce zahájí tradici a nové partnerství. Už teď jsme zvědaví, koho z Bratislavy pozveme na nějaké další burningBEATS v Brně!

Prvních 50 návštěvníků party získá album moisturize od burningboye. Pro zájemce z Brna vypravujeme zájezd do Bratislavy, na večírek a zpátky. 400,- Kč, lístek na party v ceně. Bookujte na burning@burning.cz.