08. 06. 2010

DJ dMIT.RY

dMIT.RY, původem z Ruska, se už čtvrtým rokem pohybuje na české klubové taneční scéně - ať už jako DJ, promotér, tester videoher nebo booker. Dříve spolupracoval například s časopisem XMAG, málem se namočil do Vice (naštěstí nakonec zůstal čistý!), něco málo psal i pro Rave.cz či již mrtvý Electrodjs.cz, ale poslední dobou toho nejvíc napíše každopádně na facebooku!DJ dMIT.RY

Jeho kariéra začala naprosto neplánovaně, dá se říct z hecu (více si přečtěte na myspace nebo facebooku). Nejdřív odstartoval mejdan zvaný Heatbeats, který si rychle našel své publikum a měl tu čest mězi svými hosty přivítat taková mezinárodní jména jako Hostage, The Bulgarian, Pola-Riot či Gash DJs. Sám se pak velmi brzo dostal i na zahraniční party, jako například do Vídně na release party prvního alba Boys Noize.

Jeho mixy jsou pravidelně zveřejnovány na různých světoznámých blozích, lidé netrpělivě čekají, kdy se objeví další a co dMIT.RY předvede. My Vám nabízíme k poslechu zrovna mix, který dMIT.RY namíchal nahý... Protože se neomezuje na jediný hudební styl, ale mixuje baile funk s basslinem, fidget housem nebo electro třeba s dubstepem, každé vystoupení je plné překvapení a nečekaných nálad.
Momentálně rozjíždí další svou noc Neo Violence (www.facebook.com/neo.violence) v klubu Central Station, která by se časem měla stát něčím víc, než jen pravidelnou party. Už teď si tam odehráli svá skvělá vystoupení takové kapacity jako Kanji Kinetic, nebo polská senzace PL Funky. Mimo jiné se podílí s kolegou Felixem na spolupořádání pražského večírku Plastique Goes Elastique v Radosti FX.

Krom djingu se začal též věnovat vlastní produkci, která je sice v plenkách, ale má prý v plánu do konce tohoto roku mít hotový první materiál, který pustí do světa mezi lidi. dMIT.RY má na burningBEATS dlouhou historii - poprvé hrál na jednom z prvních afterů bB STREET pARTy a zahjoval i klubové turné v pražském Druhém patře. Na FACTORY pARTy si Vás zpracuje finální noc v sobotu od 2 ráno, stay tuned!!!

 

-mixed without underwear- by dMIT.RY by dMIT.RY