25. 03. 2010

burningVICE

burningBEATS flyerPo burningBEATS VICE flyerúspěšné zastávce burningBEATS tour ve zlínském klubu Klid (17. března) se kolotoč na chvíli zastaví v Brně. Půjde totiž o naprosto speciální příležitost, a to oslava vydání nového čísla časopisu VICE. Pilotní večírek proběhl 23. března v Praze, tento víkend se VICE přesune na Slovensko do Košic (26.3) a Bratislavy (27.3) a celá anabáze vyvrcholí nakonec v Brně.

Podle názvu jistě uhádnete, kdo bude celou akci nazvanou burningBEATS vs VICE připravovat. 3. dubna 2010 proto nesmíte chybět v Trojce v renesančním Domě pánů z Kunštátu. Vše začne vernisáží výstavy nejžhavějšího burningova obejvu Diany Dobrescu. Tuto talentovanou mladou Slovenku s Rumunskými kořeny objevil na svém výjezdě do Košic a ihned navázali spolupráci. Hudební část bude pokračovat koncerty The Ills (SK), Difis (BY) a burningboy a sety DJe Chepuchova (BY) a Call Me Radeq. Protože je aktuální číslo VICE věnováno módě, můžete se těšit také na přehlídku nezávislé značky DaDiva, streetwearového obchodu INDIELABELS a mladé návrhářky Daniely Peškové. Je pochopitelné, že každý návštěvník burningBEATS vs VICE dostane jako pozornost podniku fungl nové vydání kultovního časopisu, nenechte si tedy večírek ujít!

 

Po úspěšné zastávce burningBEATS tour ve zlínském klubu Klid (17. března) se kolotoč na chvíli zastaví v Brně. Půjde totiž o naprosto speciální příležitost, a to večírek k vydání nového čísla časopisu VICE. Pilotní večírek proběhl 23. března v Praze, tento víkend se VICE přesune na Slovensko do Košic (26.3) a Bratislavy (27.3) a celá anabáze vyvrcholí nakonec v Brně.

Podle názvu jistě uhádnete, kdo bude celou akci nazvanou burningBEATS vs VICE připravovat. 3. dubna 2010 proto nesmíte chybět v Trojce v renesančním Domě pánů z Kunštátu. Vše začne vernisáží výstavy Zatracení Kamily Netíkové Kubové. Hudební část bude pokračovat koncerty The Ills (SK), Difis (BY) a burningboy a sety DJe Chepuchova (BY) a Call Me Radeq. Protože je aktuální číslo VICE věnováno módě, můžete se těšit také na přehlídku nezávislé značky DaDiva, streetwearového obchodu INDIELABELS a mladé návrhářky Daniely Peškové. Je pochopitelné, že každý návštěvník burningBEATS vs VICE dostane jako pozornost podniku fungl nové vydání kultovního časopisu, nenechte si tedy večírek ujít!