12. 12. 2009

Poslední burning pARTy roku 2009

3. burning pAburning pARTy flyerRTy svede dohromady punkáče, streetové i contemporary tanečníky a nu-ravery. Během jedné noci zažijete víc, než si myslíte, že vůbec dokážete zvládnout.

Večírek odstartuje dívčí dvojice minimon DJs. minimon je značka úspěšných designérek šperků, které prorazily řadou přívěšků na krk ve tvaru loga značky <|> Proříznutý kosočtverec na krku se stal letos během několika týdnů obrovskou módou především u hipsterské mládeže a několik muzikantů jej okamžitě zařadilo do svých koncertních modelů - např. basák skupiny Groundkeeper Adam Vrbka nebo burningboy. Obě studentky FaVU se aktuálně rozhodly rozšířit pole své působnosti a kromě navrhování a vlastních sólových uměleckých drah rozjely i hudební projekt!

Koncertní část večírku bude ve stylu severomoravského punk-corového  labelu Máma Mrdá Maso. Do Brna poprvé přijedou ostravští Murky Ajar a připraví atmosféru pro Fiat Eno, kteří jsou brněnská spojka MMM a pořádají tu jejich společné akce. Murky Ajar hrají melodický grunge s českými texty, Fiat Eno přitvrdí řízným punkem s jednoduchými ale účinnými rify a anglicky vřeštící zpěvačkou Bárou. Společně slibují dostatek decibelů a vazeb, aby se Mínus Trojka otřásla v základech.

Půlnoční performance bude mít opět dvě části. V první zazáří projekt Oorphane, který představuje špičku místní scény současného tance. Ve druhé předvedou Union Runners  taneční street styl KRUMP, který pochází původně z LA a „znáte ho z Mtv“.

Jako třešnička na dortu ve finále zahraje DJ Felix! svůj nu-rave set. Felix! je aktivní nejen jako DJ ale pořádá i vlastní večírky - v současnosti v pražském klubu Touster a nově získal i rezidenturu na slavné party Plastique v Radosti FX. V loňském roce byl nominován na cenu DJ roku v anketě Dance Music Awards. Pokud se Vám podaří koncentrovat během performancí novou energii, Felix! Vás donutí ji znovu vytancovat.

Prostory Mínus Trojky budou hostit výstavu prací žadatelů o azyl z Přijímacího střediska Zastávka u Brna a krom toho si zde budete moci nakoupit originální dárky na minijarmarku drobného umění a designu. Pokud hledáte jedinečnost, udělejte radost sobě nebo přátelům a vyberte si něco z produkce mladých výtvarníků a návrhářů.

Večírek začne 16. prosince v 19.30 v Mínus trojce na Dominikánské 9 v Brně a vstupné je 50 Kč. burning pARTy zavádí akci s názvem -3 = 3 – 1. Pokud na místo dorazíte ve třech, zaplatí jen dva. Hoďte se do gala a pojďte do trojky!

minimon.cz, myspace.com/murkyajar, myspace.com/fiateno, oorphane.cz, union-runners.com, myspace.com/felixcz