05. 07. 2012

Ryzí zlato poprvé v Česku - na 3. GALLERY pARTy

DJ dMIT.RY a jeho non-official booking agentura Neo Violence přivezou na 3. GALLERY pARTy z Polska Pvre Gold. Návštěvníci burningBEATS tak budou mít možnost zažít jejich vystoupení poprvé v Česku.

Pvre Gold (PL Funky/Overcooked Rec./RBMA)

Producentské a DJské duo z Wroclawi, které pořádá skandální parties Loud & Clear a mj. působí jako šéfredaktorská dvojice lifestylového webu Lineout.pl. Pawel 'Naphta' Klimczak (absolvent Red Bull Music Academy 2011) a Jedrek Jendroska se vezou na 4x4 vibe – od klasik house a techna po acid a slo-mo a nevyhýbají se ani vlivům z UK nebo „young money“ a purple rap vypalovačkám. Od vydání  jejich hitu We Are Your Music Mate a s dalšími plánovanými skladbami u Moveltraxx a kompilací PL Funky II. u Razzmatazz (sublabel U Know Me Rec.) se začíná jejich kariéra dávat do pohybu.

Hráli po celém Polsku, na undergroundových ravech (7kilometr Bassu) i na velkých festivalech (Audioriver, NoBorder Festival). Vystupovali spolu s headlinery jako Moodymann, Lando Kal, George Fitzgerald, Modeselektor, Jamie Grind, Doc Daneeka a nejlepšími polskými DJi a producenty jako jsou The Phantom, Kixnare, MNSL, Zeppy Zep a mnoho dalších.

Nyní míří poprvé do České Rapubliky a rovnou do Brna na burningBEATS GALLERY pARTy. 11. července od 18.00 na nádvoří Místodržitelského paláce a od 22.30 na afterparty v baru Anděl.

foto