04. 08. 2011

GARDEN pARTy 3 poruší klid po 22.00

Druhý díl nevyšel. Léto je léto a když je průtrž, večírek jde stranou. Tak to bylo minule. V čase, kdy se měla pARTy zahájit, lilo jak z konve a přestože po 20. hodině již přestalo, všichni rozumní už zůstali doma. Technika, vybavení i EmoNoizBoyz však byli na místě, a tak jsme si dali  garden party pro BBCrew a když bratislavští DJs projevili dostatek přehledu, rozmyslu a nadšení ("medzi antickými stĺpmi som ešte nehral!"), pařili jsme na ně nakonec až do půl 12. (chalani dakujem!), než nás ukončila městská policie! Taneční vystoupení jsme odsunuli na další díly a jelikož na místě nebyla většina majitelů předplatních vstupenek, které soutěží v tombole, přesunuli jsme i tu na 3. díl.

S PŘEDPRODEJOVOU VSTUPENKOU NA MINULÝ DÍL MÁTE NA AKTUÁLNÍ GARDEN pARTy VSTUP ZDARMA!

The JayKobsCo nás čeká ve středu tentokrát? Počasí ještě úplně zajištěné nemáme, ale podle neoficiálních informací to bude v pohodě. Můžeme Vás ujistit, že děláme s BBCrew vše, abychom toho nahoře zase získali na naši stranu.. Podle harmonogramu zatančí Oorphane a návdavkem také Filigrán i BARDO! Hudbu nám ve zlámaných rytmech naservíruje kdysi kultovní MC, už dlouho však exkluzivní burning/broken-beats DJ - Jungling Jay. A protože rytmus bude hrát hlavní roli, pozval si pan DJ parťáka z projektu The JayKobs - Kobylku, který jej doprovodí na opravdickou bicí soupravu. Čtete opravdickou, protože to ještě zdaleka nebude co do groovu vše! Po ukončení elektrifikovaně-amplifikované hudby totiž nastoupí unplugged objev pouliční scény - Emil&Jakub! burningBEATS je snad první oficiální (i když nenahlášenou) akcí, kde vystoupí. Mohli jste je vidět na chodnících řady českých měst a tentokrát budete mít šanci na historické terase paláců architekta Hansena. Obáváme se, že i když chlapci žádné zesilovače nemají a bubnují na poměrně tiché objekty, bude pro jejich vystoupení od 22.00 problém s měšťáky zas. Očekáváme totiž maximální euforii a spontánní sambu až do rána!

Tombola

Na každé vstupence z předprodeje od členů BBCrew najdete číslo, s nímž se účastníte losování o velkoformátovou fotografii Mojmíra Bureše ze série Uvnitř. Ve 22.00 přijďte svá čísla nahlásit mezi antické sloupy a možná si Burešovo dílo odnesete domů.

SE SRPNOVÝM LÍSTKEM Z VÝSTAVY V MG ZÍSKÁTE 2. VSTUP NA GARDEN pARTy ZDARMA.

burningBEATS GARDEN pARTy 3, terasa mezi Besedním domem a Pražákovým palácem, Husova, Brno, 10. srpna 17.00 - 23.00, facebook.