13. 07. 2011

burningBEATS GARDEN pARTy díl 1.

Prázdniny začaly, studenti odjeli, silnice rozkopané a Brno pusté a prázdné, že i ty sochy z ulic snad utekly. Ve chvílích, kdy krysy berou nohy na ramena, burning vstupuje na scénu. Dnes po 17.00 pomalu začne první díl GARDEN pARTy. Nechceme trhnout návštěvnický rekord, to bychom pozvali Ivetu z Itálie, chceme si užít ten jedinečný čas, kdy všechno plyne tak nějak pomalu a mihotavě jak fatamorgána nad Husovou, nic se nám nechce a vlastně ani pořádně nemusíme.. Chceme si užít nudu v Brně naplno, na vzduchu, pod platanem, s přáteli, kteří neodjedou, na GARDEN pARTy!

burning se potýkal se studijními povinnostmi a technickými problémy, ale naštěstí vše vytáhla BBCrew - dobrovolná zásahová jednotka cvičená na extrémní podmínky nezávislé organizace a punKultury. Díky společné práci vše vychází skvěle, led se ledí, drinky chladí, zvuk zvučí a hlavní hvězda večera Addict ze slezské Opavy jede pomalu do Brna. Vše nejlépe vystihla sekce BBCrew z Rádia R v krátkém podcastu, kde uslyšíte vše potřebné.

BBCrew pres. burningBEATS GARDEN pARTy

Hudba se rozezní v 18.00 a skončí ve 22.00. Čeká Vás brněnský DJ Cuffia, jenž slibuje místní scénce mnohé, poté zatančí a zabrejkují High Edition, Union Runners pro změnu zakrumpují a ve finále se objeví Addict se svojí audiovizuální show, pro kterou slibuje i jedno speciální burning překvapení - hostujícího bastarda! Nepropásněte je! Další Garden pARTy bude až 27. července.

Dnes, 13.7 na terase mezi Besedním domem a Pražákovým palácem na Husové ulici, Brno, facebook.