13. 11. 2010

burningBEATS FASHION pARTy

flyerburning se vrací na místo činu do Zbrojovky. Tentokrát se v jednom dni zaměříme na současný tanec, živé vystoupení příští brněnské nejvíc kapely, DJskou smetánku Maďarské elektro scény a především však na modely mladých módních návrhářek. Žádná trička s potiskem, ale ryzí studentsko-návrhářská "couture". Na další programovou nálož si počkejte..

Festival v post-globálně oteplené zimě nese svá úskalí, z nichž nás budou vytahovat zapůjčené teplomety. Když s sebou však vezmete všechny své nejbližší, propálíme střechu!

13. listopadu 2010, 19.00, vstup: 50/100kč burningBEATS FASHION pARTy na facebooku.

Oorphane představí v premiéře svoj fungl nový duet Julie Bienertové a Filipa Zlámala.

Petra Pluháčková, Viktoria Yash, Petra Ptáčková, ZAJATY, Janka Bieliková a Leo Macenauer a Novesta předvedou své módní návrhy na našich sexy-girl-next-door modelkách. Partnerem všech přehlídek je brněnský salon Toni&Guy, jehož nepřekonatelný tým představí kromě líčení i novou kolekci účesů pro tuto sezónu.

Frankie Fucking 4 Fingers zahrají živý koncert vynikající brilantní technikou, moderním zvukem a polonahými hráči.

Neo VIolence booking, resp. DJ dMIT.RY přiveze z Maďarska headlinery taneční afterparty RobotRock DJs i s VJem a producent Stereo Killaz vs Plastickids.

Pro nezničitelné nakonec vystoupí burningboy LIVE jako tečka za neopakovatelnou nocí ve Zbrojovce! Designuchtiví návštěvníci budou moci ukojit své chutě na exkluzivních stáncích Mutant Industries a Venduly Chalánkové.